Hieronder vind je de trainingsdata voor het seizoen 2018-2019
De trainingen gaan telkens door in
De Valkaart
Matsportzaal
A.Rodenbachstraat 42
8020 Oostkamp
!!! Dit jaar zijn de trainingsuren op zaterdag opnieuw van 17u tot 18u voor groep 1  en van 18u tot 19u30 groep 2       (groep 1 = beginnelingen,  groep 2 =gevorderden)
WOENSDAG
17u-18u :       beginnelingen
18u-19u30 :  gevorderden
ZATERDAG
17u-18u :       beginnelingen
18u-19u30 :  gevorderden
 
2018
aug        2018                     woe :  29                                                          beide groepen van 18u tot 19u30
 
sept       2018                     woe :      5 – 12 – 19 – 26
                                             za     :     1 –   8  – 15 – 22 – 29
 
okt         2018                     Woe :     3  - 10 – 17 – 24                             geen les op   13/10
                                             za     :     6 – 20 – 27                                      geen les in herfstvakantie  
                                                                         
Nov       2018                     woe :       7 – 14 – 21 – 28                            geen les op   17 /11
                                            Za    :     10 – 24                                                           
 
Dec        2018                     woe :      5 – 12 – 19                                      geen les in kerstvakantie
                                            Za    :      1 –   8 – 15 – 22                                                               

2019
Jan         2019                    woe :       9 – 16 – 23 – 30
                                            Za    :     12 – 19 – 26
              
Feb        2019                     woe :      6 – 13 – 20 - 27
                                            Za    :      2 –   9 – 16 – 23
 
Maart    2019                    woe :     13 – 20 – 27                                     geen les in krokusvakantie
                                            Za   :       2 – 16 – 23 – 30
 
April       2019                    woe :     3 – 24                                                geen les in paasvakantie
                                            Za    :     6 – 27
 
Mei        2019                    woe :     8 – 15 – 22 – 29                              geen les op 1/05 en op 25/05
                                            Za :        4 – 11 – 18
 
Juni        2019                     woe :     5 – 12                                               laatste les za.15/06 beide groepen  
                                             Za :        1 – 8 – 15                                                 van 18u00-19u00
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WEDSTRIJDKALENDER 2019
zondag 20/jan/19 U15 / U 18 Lendelede
zondag 03/feb/19 PK Jeugd Ieper
zondag 10/feb/19 VK Jeugd Tielt
zaterdag 16/feb/19 BK Jeugd Antwerpen
zaterdag 02/mrt/19 U 11 / U 13 Izegem Open
zondag 03/mrt/19 U 15 Izegem Open Ranking
zaterdag 09/mrt/19 U15 / U 18 Ingelmunster
zondag 17/mrt/19 U11/U13 Houthulst
zaterdag 06/apr/19 U15 / U 18 Moorsele Or./Gr./Bl./Br./
zondag 07/apr/19 U11/U13 Moorsele
zaterdag 20/apr/19 U15 / U 18 Bekers van Deinze
zaterdag 27/apr/19 U11/U13 Eernegem
zondag 28/apr/19 U15 / U 18 Eernegem

Zondag

08/sep/19

U15/U18

Bredene
zondag 15/sep/19 U15 / U 18 Open regenboog torn. O.VL.
zaterdag 05/okt/19 Nog geen info Int. Tornooi Ooigem
zondag 06/okt/19 U11, U13 Ooigem
zaterdag 12/okt/19 U11, U13 Lendelede
zondag 13/okt/19 P.K. Seniors Lendelede
zondag 20/okt/19 U11, U13 Brugge
zondag 03/nov/19 U11, U13 Ardooie
zaterdag 09/nov/19 U11, U13 Wingene
zondag 01/dec/19 U11, U13 Lichtervelde