Gouden tips van Dirk Van Tichelt

4 van onze clubleden die het intensieve judokamp  van Sport Vlaanderen Brugge volgden, hadden het geluk om tijdens dit kamp een les te krijgen van Dirk Van Tichelt. Ze kregen tijdens dat lesmoment heel wat gouden tips en technieken aangeleerd van Dirk. Het is heel wat om les te krijgen van iemand als Dirk.
Enkele prestaties van Van Tichelt  : hij werd in 2008 Europees kampioen op de Europese kampioenschappen in Lissabon in de gewichtsklasse -73 kg. Hij haalde als eerste Belgische judoka goud op een Europese kampioenschap sinds 1999. Ook behaalde hij brons op de Olympische Spelen van 2016.
Dit lesmoment waarbij ook even tijd was voor een persoonlijk moment zal hen zeker bijblijven en geeft een mooie meerwaarde. Met de goede tips en technieken kunnen ze aan de slag op wedstrijden, op weg naar mooie prestaties.
We moedigen al onze wedstrijdjudoka's aan om zo een kampen te volgen. Wie weet wie je nog eens tegenkomt...!

Foto's

  • Gouden tips van Dirk Van Tichelt