Eindeseizoenviering en huldigingen

Iedere judoka die vorig jaar meedeed aan tornooien kreeg een diploma overhandigd: 
Tuur Bossant, Wannes Van Royen, Tibo Gevaert, Yoran Vanlersberghe, Jean-Yves Boxoen, Wolf Van Volcem, Cedric Vlaeminck, Briek Govaere, Kenji Plovyt,Seppe Allemeersch, Brecht Dhoedt, Alleman Dante, Vandenabeele Emiel, Naiaert Wolf, Snauwaert Armand, Milan Debont, Nathan Nicodème, Schram Steven, Nick Warmoes.

Aan de hand van hun deelname aan de provinciale tornooien, werd een rankinglist opgemaakt.

Judoka van het jaar 2015: 

Voor de GROEP U 11 / U 13:

Bronzen medaille: WOLF VAN VOLCEM

Zilveren medaille: BRIEK GOVAERE

Gouden medaille en Beker:  KENJI PLOVYT

Voor de COMPETITIE U15 : 

Bronzen medaille: NATHAN NICODEME

Zilveren medaille: ARMAND SNAUWAERT

Gouden medaille en Beker:  WOLF NAIAERT
 

Voor de COMPETITIE U18 :

Zilveren medaille: NICK WARMOES

Gouden medaille en Beker: : STEVEN SCHRAM 

STEVEN SCHRAM  heeft dit jaar net als in 2014, de titel behaald van Provinciaal kampioen, Vlaams Kampioen en ook Belgisch Kampioen. En dit bij de beloften.

 

Buiten de tornooien en kampioenschappen, volgden enkele van onze judoka's de opleiding om later trainer te worden. Een eerste stap is het brevet van Aspirant-Initiator waarmee men kan helpen bij de eerste lessen van beginnelingen en witte gordels.

2 van onze leden hebben dit brevet behaald : Yenoi Declerck en Steven Schram

De Judoschool is ook begaan met de veiligheid van de medemens en enkelen hebben de opleiding gevolgd van REANIMEREN EN DEFIBRILLEREN. We zijn dan ook terecht fier dat we de eerste Sportclub zijn die het label van HARTVEILIGE CLUB mochten ontvangen uit handen van de Schepen van Sport. ( zie apart artikel en foto's)

Ook de trainers werden op passende wijze bedankt voor hun inzet gedurende het ganse jaar.
De huldiging werd afgesloten met een drankje en een babbel.

Foto's